Повiдомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акта

Гереженівської сільської  ради

  «Про  місцеві податки  і збори на 2019  рік»

 

            Відповідно до вимог  статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, Гереженівська  сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту  рішення  Гереженівської  сільської  ради «Про  місцеві податки і збори  на 2018  рік».

  

Мета проекту рішення:

Основною метою проекту регуляторного акта є встановлення місцевих податків і зборів відповідно до Податкового  Кодексу   на території сільської ради  для отримання  до бюджету  Гереженівської  сільської ради відповідних надходжень.

 Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення у письмовому вигляді за адресом:

-  Гереженівська  сільська  рада , вул. Софіївська ,12 село Гереженівка , Уманського  району , Черкаської  області , 20356

 

         Головним розробником проекту регуляторного акта є  постійна комісія сільської ради  з питань планування, бюджету і фінансів, розвитку підприємництва. Проект рішення  Гереженівської   сільської  ради  «Про місцеві податки і збори  на 2019  рік»    розміщено в громадських  місцях  сільської ради та веб сайті (gerejenivskasr@ukr.net).